• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация

Мер Києва розповів про те, як реконструюватимуть трамвайні лінії в Києві.

  • Пятница, 12 января 2018 16:59
Під час огляду нових польських трамваїв PESA, мер Києва розповів про те, як столиця оновлюватиме громадський транспорт, повідомляє прес-служба КМДА. Нові трамваї PESA вже почали оформлювати портретами видатних киян. Зокрема: Анни Київської, Ярослава Мудрого, Сержа Лифаря, Владислава Городецького, Казимира Малевича, Івана Фундуклея, Марії Заньковецької, Олександра Вертинського та інших. В усіх трамваях встановлені відеоекрани, на яких демонструватимуть короткий відеоролик про ту чи іншу видатну особистість.

Цього року передбачена реконструкція трамвайної лінії на Подолі, на Лівому березі та реконструкція трамвайних переїздів. Після цього будуть закуповуватися нові трамваї. У міста також передбачені кошти на розробку техніко-економічного обґрунтування подовження Борщагівської лінії швидкісного трамвая до Палацу Спорту. Планується будівництво 9 нових станцій швидкісного трамвая.

Додамо, що Віталій Кличко також оглянув відремонтовану станцію лінії швидкісного трамвая «КПІ». Оновлення всіх станцій планують завершити до кінця весни цього року.

Нагадаємо, у серпні 2017 року КП «Київпастранс» підписало договір з польським заводом Pesa на придбання 40 трамваїв за ціною 61 мільйон євро.

Top