• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Уряд розвіяв міфи про субсидії: депозит, велика покупка, зекономлений газ (інфографіка)

  • Четверг, 18 января 2018 18:00
Кабінет міністрів нагадав всім отримувачам державної допомоги на оплату послуг ЖКГ, що не варто довіряти інформації з неперевірених джерел. Якщо родина здійснила покупку, сума якої перевищує 50 тисяч гривень, у період отримання субсидії, субсидію надавати не припинять. Але про факт такої покупки сім’я зобов’язана повідомити управління соціального захисту населення протягом місяця. Це вплине на право призначення допомоги на наступний термін. Крім
того, повідомляти органи соціального захисту населення необхідно про наступні зміни: склад зареєстрованих у житлі: хтось виписався чи прописався; соціальний статус членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером; набір комунальних послуг: відмовилися від централізованого опалення і перейшли на індивідуальне чи навпаки.

У разі збільшення кількості зареєстрованих осіб, в залежності від соціального статусу та доходів людини, що прописалася, субсидія на сім’ю може бути збільшена або зменшена.

Якщо домогосподарство використало ресурсів менше, ніж встановлено соціальним нормативом, у наступному місяці воно має право на те, щоб зекономлені кошти були зараховані у рахунок наступних платежів.

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…