• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Канадець розіграв поліцію зробивши авто зі снігу

  • Пятница, 19 января 2018 01:45
33-річний Саймон Лаприз з Монреаля вирішив розіграти поліцейських, виліпивши автомобіль зі снігу. Саймон Лаприз (Simon Laprise) виліпив точну копію DeLorean DMC-12, однак – зі снігу. Канадець працює інженером, а тому така забава навряд чи зайняла в нього дуже багато часу. «Для мене сніг — відмінний матеріал, щоб виліпити щось таке», — зазначив Саймон. Свій «сніговий автомобіль» інженер залишив на

забороненому для паркування місці, адже в зв’язку з розчищанням доріг від снігу, паркування на дорогах наразі заборонене в Канаді.

Припаркований автомобіль DeLorean DMC-12 невдовзі зацікавив поліцейських. Вони оглянули авто, та коли зрозуміли, що воно виготовлене зі снігу, очевидно, оцінили жарт, залишивши автору записку «Ви зробили наш вечір».

«Я збирався обдурити хлопців з комунальних служб, але аж ніяк не очікував побачити штрафну квитанцію або записку від поліцейських і вже тим більше стати таким популярним», — поділився Лаприз в Reddit.

авто зі снігу

А комунальні служби вже на наступний день прибрали «снігове авто».

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…