• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


В Італії звільнили вчительку початкових класів, яка писала з помилками

  • Четверг, 01 февраля 2018 19:21
В одній зі шкіл Венеції, вчителька початкових класів втратила роботу за орфографічні помилки в словах, якими вона намагалася навчити своїх учнів. Як повідомляють італійські ЗМІ, спочатку вчителька була відсторонена від роботи за рішенням суду. А невдовзі трудовий арбітраж остаточно звільнив її та позбавив професії. А все почалося з того, що ще два роки тому батьки дітей, яких навчала неграмотна

вчителька, дізналися, що педагог робить орфографічні помилки в найпростіших словах. Наприклад, італійське слово «scuola» («школа») вона писала через Q.

Батьки обурилися через таку некомпетентність педагога. В зв’язку з цим вони влаштували своєрідний страйк – вони вісім днів не пускали своїх дітей на заняття в школу.

Дирекція навчального закладу вирішила прийняти міри в зв’язку з обуренням батьків учнів та розпрощатися з неграмотною вчителькою. Сама педагог відучувала себе постраждалою та вважала, що з нею обійшлися несправедливо. Вона звернулася до суду, однак це лише погіршило стан справ – суд документально визнав її «нездатність до викладання» і остаточно звільнив з лав працівників освіти.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…