• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


У Польщі підписали «антибандерівський закон»

  • Вторник, 06 февраля 2018 18:42
07.02.2018 Президент Польщі Анджей Дуда підписав резонансний закон про Інститут національної пам’яті, який напередодні ухвалили обидві палати Сейму. Відмітимо, закон про Інститут національної пам’яті (Комісію з розслідування злочинів проти польського народу) передбачає штрафи і терміни до трьох років ув’язнення за публічні висловлювання про причетність поляків до Голокосту в роки Другої світової війни, а також – покарання за «злочини українських націоналістів».

Висловлювання типу «польські табори смерті» віднині будуть підлягати забороні в Польщі. Крім цього, заперечення злочинів українських націоналістів проти польського народу також будуть незаконними.

Читай також: У ПОЛЬЩІ ЖОРСТОКО ВБИЛИ ФУТБОЛЬНОГО ВБОЛІВАЛЬНИКА

«Ця тема не є вичерпаною. Всі сумніви, які з’являються в мас-медійному просторі, а особливо – аргументи єврейської сторони, будуть піддані глибокому аналізу суддів Конституційного суду. Ми не завершуємо дискусії, але ми вважаємо, що маємо право на історичну правду. Тому за нашою оцінкою, президент прийняв правильне рішення. Сподіваюся, що відбудуться зустрічі та бесіди на тему нашої спільної історії», — зазначила прес-секретар партії «Право і справедливість», віце-маршал Сейму Беата Мазурек.

Фото: 24tv.ua

Фев 7, 2018Вікторія Шелестюк
Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…