• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Психологи зі США розробили тест, який виявляє схильність до зради

  • Вторник, 13 февраля 2018 12:53
14.02.2018 Науковці з університету Флориди створили психологічний тест, за допомогою якого можна передбачити, чи зрадять партнери один одному протягом чотирьох років. Про це йдеться на сторінках наукового журналу Journal of Personality and Social Psychology. «Соціальні мережі і глобальна мережа зробили практично безмежними наші можливості з пошуку альтернативних партнерів для ведення особистого або сімейного життя. З цієї причини нам вкрай важливо

розуміти те, що змушує частину чоловіків і жінок протистояти цій спокусі, а інших – піддаватися їй», — розповів Джим МакНалті (Jim McNulty), один з авторів дослідження.

В експерименті, який тривав 3,5 року, взяли участь 300 нещодавно одружених пар. До кінця експерименту частина з них розлучилася, а деякі пари залишилися разом попри зраду одного з партнерів.

Читай також: ЧОЛОВІЧА ЗРАДА ЗАКЛАДЕНА НА ГЕНЕТИЧНОМУ РІВНІ

Американські психологи зуміли прослідкувати наступну закономірність. Ті чоловіки та жінки, які полюбляли довго та уважно роздивлятися фотознімки різних привабливих чоловіків чи жінок, виявлялися більше схильними до зради.

Фото: osoblyva.com

Фев 14, 2018Вікторія Шелестюк
Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…