fbpx
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


«Смертельно хвора» жінка витратила всі заощадження і дізналася про помилку лікарів

  • Четверг, 22 февраля 2018 22:57
23.02.2018 В Східному Йоркширі (Великобританія), 61-річній Джекі Дібб медики поставили смертельний діагноз, зазначивши, що вона проживе максимум п’ять років. В зв’язку з такими невтішними новинами, Джекі та її чоловік Роб вирішили провести остаток часу незабутньо. Пара поступово витратила всі свої заощадження, щоб придбати сучасний холодильник, провести розкішну відпустку і побудувати сауну в своєму будинку. Пройшов рік. Джекі відправилася на повторне

обстеження, внаслідок якого виявилося, що Джекі здорова і, очевидно, проживе ще немало років. А зафіксовані раніше проблеми з пам’яттю і почуття занепокоєння були викликані антидепресантами.

Новина, здавалося б, радісна – Джекі не являється смертельно хворою. Однак, в зв’язку з тим, що подружжя Дібб витратило всі свої заощадження, тепер вони опинилися у вкрай скрутному фінансовому становищі.

Читай також: У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ХІРУРГИ ПОМИЛКОВО ВИДАЛИЛИ ГРУДИ

Представники лікарні, в якій «обманули» Джекі, висловили свої вибачення. Чи планує Джекі Дібб судитися з медиками – невідомо.

Фото: ren.tv

Фев 23, 2018Вікторія Шелестюк
Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…