• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


17 поляків оформили на себе 12,5 тис. автомобілів на єврономерах для України

  • Воскресенье, 25 февраля 2018 01:50
Стало відомо, що власниками 12,5 тис автомобілів з 14,5 тис зареєстрованих у Перемишлі та його околицях є всього 17 жителів цього міста. Представник відділу комунікації, транспорту і доріг у Перемишлі, Вєслав Юркевич, зазначив, що польські правила дозволяють масову реєстрацію автомобілів на одну особу. «Якщо до нас звертається людина з проханням зареєструвати транспортний засіб і має всі необхідні для цього

документи, то ми не можемо їй просто так відмовити. Такі правила чинного законодавства, то ж ми реєструємо», — розповів пан Юркевич.

Громадяни Польщі таким чином користуються несприятливим економічним становищем українців. В прикордонній смузі, включаючи Перемишль, були організовані цілі підприємства, які заробляють величезні статки.

«За годину через пункт пропуску проходить 80 автомобілів, з них 60 – зареєстровані на польсько-українських співвласників», — зазначила представник відділу прикордонної служби «Польські громадяни» Ельжбета Пікор.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…