fbpx
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Курт Волкер пропонує ліквідувати ЛНР і ДНР

  • Воскресенье, 04 марта 2018 06:47
Спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер заявив, що «створені Росією формування ДНР і ЛНР» на Донбасі повинні бути ліквідовані. Таке бачення політик висловив під час панельної дискусії в аналітичному центрі Hudson Institute. Формування ЛНР і ДНР, за словами Курта Волкера, першою чергою, повинні бути ліквідовані в зв’язку з тим, що не відповідають Конституції України. «Не існує

місця для них в українському конституційному устрої. Мінські угоди спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, а ці утворення повинні зникнути», — підкреслив містер Волкер.

«Так звані Луганська народна республіка і Донецька народна республіка є утвореннями, які створені Росією з метою породження на місці політичної реальності для того, щоб замаскувати роль РФ і зміцнити триваючий конфлікт, і вони повинні бути ліквідовані», — також зазначив Волкер.

Спеціальний представник також висловив надію, що миротворча місія ООН на Донбасі стане засобом для втілення Мінських угод. За його словами, сприяння миротворчій місії повинне створити сприятливий перехідний період передачі контролю на Донбасі спочатку від Росії до ООН, а потім – до України.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…