fbpx
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Президент Німеччини відмовився змінювати «гендерні» слова гімну

  • Среда, 07 марта 2018 23:56
Президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр не збирається змінювати кілька рядків в гімні «на гендерно нейтральні». Напередодні Міжнародного жіночого дня, пропозицію змінити кілька рядків гімну Німеччини висунула уповноважена з питань гендерної рівності в німецькому Міністерстві у справах сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді Крістін Розі-Мерінг. Уповноважена з питань гендерної рівності зазначила, що слово «Вітчизна» (Vaterland) потрібно замінити на «Батьківщину» (Heimatland).

Крім цього, Розі-Мерінг запропонувала змінити фразу «по-братньому з серцем і рукою» на «відважно з серцем і рукою».

Однак президент ФРН не підтримав ініціативу зміни тексту національного гімну. «Ні, я не прихильник зміни формулювання [гімну]», — відмітив Штайнмаєр.

Більше того, канцлер Німеччини Ангела Меркель також не бачить потреби у зміні формулювань гімну. Офіційний представник уряду ФРН Штефан Зейберт повідомив, що канцлер «вельми задоволена гімном в тому вигляді, в якому він є зараз»

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…