• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Канадські медики протестують проти підвищення їх зарплат

  • Суббота, 10 марта 2018 21:57
У канадській провінції Квебек численні лікарі та студенти-медики підписали листа з вимогою скасувати проект підвищення їх заробітної плати. Канадські медики аргументують свою вимогу тим, що вони й так заробляють в достатній мірі, тоді як заробітна плата допоміжного персоналу надто низька. В зв’язку з таким положенням справ, лікарі Квебеку оприлюднили пропозицію використовувати зекономлені кошти на підвищення заробітної плати саме допоміжного

персоналу, а також на поліпшення умов обслуговування пацієнтів.

«Ми, лікарі з Квебека, які вірять в сильну державну систему, виступаємо проти зростання зарплат, про яке домовилися наші медичні асоціації», — зазначено в листі. Медики вважають, що надбавки до їх зарплат неетичні на фоні низьких заробітків молодшого медичного персоналу та складного доступу до охорони здоров’я для канадських пацієнтів.

Під спільним листом підписалося 500 лікарів. До них приєдналося 150 студентів-медиків. Відмітимо, канадський лікар щорічно заробляє в середньому приблизно 261 тис доларів США, а хірург – 355 тис доларів.

«Це підвищення зарплат більш ніж шокує, тому що наші медсестри, клієнти та інші фахівці працюють в дуже важких умовах, а наші пацієнти позбавлені доступу до необхідних послуг через різке скорочення фінансування в останні роки і централізацію влади в міністерстві охорони здоров’я», — йдеться в зверненні лікарів.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…