fbpx
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


На польському цвинтарі викликали поліцію через привітання «Слава Україні!»

  • Четверг, 15 марта 2018 01:35
Під час поминальних заходів за участі української делегації у селі Сагринь місцеві жителі викликали поліцію через привітання «Слава Україні! – Героям Слава!». Як повідомляють польські ЗМІ, 10 березня, українська делегація відвідала польське село Сагринь, аби вшанувати пам’ять загиблих українців. На кладовищі села Сагринь споруджено пам’ятник, на якому викарбовано прізвища 660 українців, які загинули там. Відмітимо, 10 березня 1944 року

польські Армія Крайова та Батальйони хлопські оточили Сагринь і в результаті спалили понад 300 селянських будинків та винищили українських мешканців села. За підрахунками польських істориків, під час тієї події загинули 150-300 українців. Фахівці з України вважають, що кількість жертв може становити 600-800 осіб.

В ході вшанування пам’яті загиблих, перший заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик (ВО Свобода) промовив: «Слава Україні». На що йому відповіли: «Героям Слава». Крім цього, він згадав УПА, Степану Бандеру та Романа Шухевича.

Почувши страшні для істинного польського патріота слова, один з присутніх поляків довго не роздумуючи, викликав поліцію, аби та роз’яснила хто з присутніх патріот, а хто – націоналіст.

Прибулі на місце події поліцейські зафіксували паспортні дані Олександра Пирожика. Польська прокуратура має встановити, чи було порушено закон про Інститут національної пам’яті під час вшанування пам’яті загиблих.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…