• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Польща планує перекинути війська на схід

  • Пятница, 16 марта 2018 01:24
Керівництво Польщі планує створити на сході країни нову дивізію, перекинувши війська з заходу, в зв’язку з непередбачуваністю політики Російської Федерації. Про це повідомив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак на нараді керівництва відомства та командування армії. «В рамках ключового для військової безпеки Польщі посилення східної стіни ми плануємо передислокацію частини збройних сил із заходу на схід», — зазначив міністр оборони.

Блащак розповів про плани створити на сході країни нову дивізію, що складатиметься з професійної армії.

Напередодні президент Анджей Дуда зазначив, що головним викликом для безпеки Польщі є Росія та її непередбачувана політична лінія.

«Росія показує, що готова вдатися до військової сили для досягнення своїх цілей, усвідомлено порушує міжнародне право», — сказав Анджей Дуда.

Відмітимо, дивізія є найбільшим військовим формуванням у Збройних силах Польщі в мирний час. В структуру польської армії включається одна танкова дивізія і дві механізовані дивізії під командуванням сухопутних військ.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…