• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


У Румунії чоловік не зміг довести в суді, що він живий

  • Понедельник, 19 марта 2018 01:27
19.03.2018 63-річному румуну Костянтину Реліу ще в 2016 році видали помилкове свідоцтво про смерть, після чого чоловік до цих пір не може довести в суді, що він живий. Як повідомляють румунські ЗМІ, Костянтин Реліу, мешканець румунського повіту Васлуй, ще більше двадцяти років тому поїхав на заробітки в Туреччину. За тривалий період часу чоловік втратив зв’язок з сім’єю і його дружина

звернулася до суду, аби її чоловіка визнали померлим.

У 2018 році влада Туреччини виявила, що у Костянтина Реліу прострочені документи. Румуна депортували на батьківщину. Однак по приїзді додому, Костянтин дізнався, що він вже давно помер – з юридичної точки зору.

«За документами я мертвий, хоча і живий. У мене немає жодного джерела доходу, а так як я фігурую як померлий, то не можу працевлаштуватися, нічого не можу робити в цій країні», — розповів Реліу місцевим журналістам після засідання суду.

Читай також: У МОЛДОВІ 53 СЕЛА БАЖАЮТЬ ОБ’ЄДНАТИСЬ ІЗ РУМУНІЄЮ

Зазначається, що чоловік програв процес, так як він надто пізно звернувся до суду. З юридичної точки зору, його не існує. Тепер Костянтину Реліу, очевидно, залишається одне – стати новим графом Дракулою.

Фото: © bild

Мар 19, 2018Вікторія Шелестюк
Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…