• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Поліція США вважає, що безпілотний автомобіль Über невинний у смертельному ДТП

  • Среда, 21 марта 2018 18:27
Шериф поліції штату Аризона, США, Сільвія Моїр повідомила, що компанія Uber може виявитися непричетною до смертельної аварії, в якій загинула жінка. Нагадаємо, що напередодні безпілотний автомобіль компанії Uber збив на смерть жінку в місті Темпе, що розташоване в передмісті столиці Аризони Фініксі. На момент аварії в салоні автомобіля перебував водій, однак авто рухалося в автономному режимі. Шериф штату Аризона,

судячи з відео, на якому можна спостерігати аварію, дійшла до висновку, що компанія Uber непричетна до трагічного випадку.

«На відео з місця ДТП ясно, що було б дуже складно уникнути цього зіткнення в будь-якому режимі, в автономному або з водієм, спираючись на те, як жінка вискочила з тіні прямо на дорогу», — зазначила шериф.

Відмітимо, в ході розслідування даного інциденту правоохоронні органи будуть співпрацювати зі слідчими Національної ради з безпеки на транспорті та Національним управлінням безпеки руху на трасах.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…