• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Названо продукти, які стрімко «вбивають» вашу печінку

  • Воскресенье, 01 апреля 2018 19:07
Фахівці виділили продукти харчування, які найбільш згубно впливають на стан печінки людини. Печінка, як залоза, яка сприяє перетравлюванню і засвоєнню жирів, нейтралізує шкідливу дію алкоголю та мікробних токсинів, з дня на день зазнає численних нападів з боку шкідливих продуктів та напоїв, які споживає людина. Медики виділили найшкідливіші для печінки продукти. Звісно ж, першою чергою, варто згадати про спиртні напої,

а саме зловживання ними, яке веде до алкогольного отруєння. Крім цього, згубний вплив на печінку справляє фаст-фуд, калорійна та жирна їжа в цілому.

Величезний вміст консервантів, барвників, підсилювачів смаку, солі і спецій в продуктах фаст-фуду робить їх смачними, однак, разом з тим, неймовірно шкідливими. Не менш небезпечні для печінки напівфабрикати та продукти, які швидко псуються, кисла їжа та копченості.

Перераховані вище продукти харчування, а точніше зловживання ними, ведуть до погіршення функціонування печінки, а тому – до погіршення стану здоров’я в цілому.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…