• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Суд Амстердама відмовився розморожувати активи компанії Ахметова

  • Пятница, 06 апреля 2018 23:34
В Нідерландах арбітражні судді не підтримали звернення холдингу СКМ Ріната Ахметова розморозити активи компанії, загальна вартість яких перевищує $ 820 млн. Як повідомляють європейські ЗМІ, згідно з рішенням суддів від 5 квітня, активи холдингу СКМ («Систем кепітал менеджмент») залишаються заблокованими. Відмітимо, заборона продавати чи

переоформляти активи вступила в дію в грудні 2017 року внаслідок рішення судів Нідерландів та Кіпру, де були зареєстровані компанії холдингу СКМ.

У прес-релізі СКМ повідомлялося, що заморозка активів не впливає на операційну діяльність холдингу. Більше того, представники компанії зазначили, що будуть продовжувати оскарження заморозки активів.

Варто відмітити, що у червні 2017 року суд Лондона зобов’язав СКМ доплатити $ 760 млн кіпрській компанії Raga Establishment Ltd — за «Укртелеком». А окружний суд міста Нікосії в зв’язку з позовом зазначеної компанії заморозив активи Ріната Ахметова, загальна вартість яких складає $ 820 млн.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…