• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Загадкові стовпи Стоунхенджа були утворені задовго до появи людини — вчені

  • Вторник, 10 апреля 2018 16:58
Британські вчені озвучили революційну заяву про те, що одна з найбільш таємничих споруд у світі Стоунхендж побудували не люди. У Великобританії на рівнині Солсбері, де знаходиться Стоунхендж, виявлені камені, оброблені за кілька мільйонів років до неолітичної доби. Вперше підозри на цю тему висловилися ще

в 1979 році.

Група вчених під керівництвом Майка Піттса провели дослідження в районі Стоунхенджа і заявили, що камені були в сквері ще до появи людини. На думку археолога, кілька сарсенсів розташувалися там ще мільйон років тому.

Вчений проводив розкопки близько П’яткового каменю (габарити — приблизно 2,4 х 5,9 м, вага — близько 35 тонн) і 16-го каменю, які, на відміну від інших, ніяк не оброблені стародавніми «будівельниками».

Піттс встановив, що два з найбільших каменів комплексу опинилися на місці задовго до появи людського виду. Ці валуни випадковим чином розташовані так, що з певного ракурсу сонце в найбільш довгий і короткий день року заходить і сідає прямо між ними.

Вчений Майк Піттс стверджує, що зміг розгадати таємницю однієї з найвідоміших визначних пам’яток світу — Стоунхенджа.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…