• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Вчені назвали дозу алкоголю, яка впливає на тривалість життя

  • Суббота, 14 апреля 2018 12:31
Міжнародна група науковців прийшла до висновку, що вживання більше 100 грамів алкоголю в тиждень вкорочує життя на півроку. Висновки дослідників були опубліковані в науковому журналі The Lancet. В ході дослідження експерти проаналізували дані майже 600 тисяч людей, які буди класифіковані як «ті, що п’ють».

Дані були отримані з Біобанку Великобританії, програми Кембриджського університету ERFC і європейської програми EPIC-CVD.

В результаті були отримані наступні результати. Ті особи, які вживали більше ста грамів алкоголю на тиждень, склали 50%. А ті, які споживали на тиждень більше 350 грамів – 8%. З’ясувалося, що за минулий рік в Британії 40 310 людей померли від серцево-судинних захворювань, а 39 018 осіб зазнали ознаки розвитку цих захворювань.

Більше того, вчені заявили про встановлену закономірність – залежність між збільшенням дози вживаного алкоголю і зменшенням тривалості життя. Споживання від 100 до 200 грамів алкоголю в тиждень скорочує передбачувану тривалість життя на цілих півроку. Доза від 200 до 350 грамів алкоголю вкорочує життя людини на один-два роки, тоді як вживання більше 350 грамів в тиждень – на чотири-п’ять років.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…