• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


У Британії жінку засудили до 7,5 років в’язниці за насильство над своїм чоловіком

  • Суббота, 21 апреля 2018 20:36
22-річна Джордан Ворт була засуджена до 7,5 років тюремного ув’язнення – за домашнє насильство та «примусовий контроль», які вона встановила над своїм чоловіком. За даними британських ЗМІ, Джордан Ворт була обвинувачена в тому, що протягом декількох років знущалася над своїм

чоловіком, 22-річним Алексом Скілом.

За словами потерпілого, його «кохана» майже чотири роки завдавала йому не тільки моральної, але й фізичної шкоди, внаслідок чого він «опинився на волосину від смерті». Алекс поділився, що Джордан завдавала йому рани ножем, поливала окропом, забороняла спати з нею в одному ліжку і навіть контролювала його сторінки в соціальних мережах.

Ситуація ускладнювалася тим, що Алекс страждає на гідроцефалію (водянку головного мозку). Захворювання робило його більш вразливим перед дівчиною-садисткою.

Відмітимо, що це перший випадок у Великобританії, коли жінка була притягнена до кримінальної відповідальності за статтею про домашнє насильство.

 

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…