fbpx
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Сміття з України засмічує Угорщину та Словаччину

  • Четверг, 10 мая 2018 01:02
Представники обох країн заявили, що річкою Бодрог «подорожує» українське сміття, масштаби якого, за словами екологів, небачені за останні 30 років. «Через безвідповідальну діяльність України в словацькій річці Бодрог, за 10 км від кордону, утворився 200-метровий затор з пластикових пляшок та іншого сміття. Викликає побоювання,

що після інтенсивних опадів внаслідок різкого підвищення рівня води сміття може досягти Угорщини», — йдеться в повідомленні словацьких ЗМІ.

Відмітимо, Бодрог – притока Латориці, яка несе свої води із Закарпаття через території Словаччини і Угорщини. В зв’язку з цим, екологи прийшли до висновку, що сміття «припливло» саме з України.

«У таких випадках ми завжди повідомляємо про цю проблему в Національне управління водного господарства. Скупчення побутового сміття трапляється нерідко, і особливо під час повеней. В цьому випадку, в залежності від обсягу і природи забруднення, будуть визначатися можливості та режими очищення річки та берегів від сміття», — зазначив житель Угорщини Петер Часар, який зафіксував забруднення водойми на фотознімки.

 


Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…