fbpx
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Дипломати Китаю і Тайваню побилися на Фіджі: взаємини країн загострилися

  • Понедельник, 19 октября 2020 14:50
20.10.2020 Напружені відносини Китаю і Тайваню загострилися у зв’язку з фізичним конфліктом між китайськими і тайванськими дипломатами на Фіджі. Фото: © 24tv.ua Тайвань і Китай почали звинувачувати один одного в тому, що їхні дипломати зірвали і зіпсували спільний захід на Фіджі. Про це пише BBC.

Вищезазначені події трапилися на початку жовтня. Тоді представники Китаю і Тайваню брали участь в національному святі на Фіджі. Всього на святкування запросили майже 100 гостей.

Читай також: У НІМЕЧЧИНІ ЗАТРИМАНО МОНГОЛЬСЬКИХ ДИПЛОМАТІВ, ЯКІ ПЕРЕВОЗИЛИ 70 КГ ГЕРОЇНУ

За словами МЗС Тайваню, китайські дипломати фотографувалися і збирали інформацію про учасників заходу. Тому тайванський чиновник попросив їх піти. Після чого на нього напали і завдали травму голови.

У Китаї стверджують, що його дипломати виконували службові обов’язки, а представники Тайваню влаштували провокацію.

Китай, який вважає Тайвань своєю територією, недавно посилив тиск на тайванську владу. Китай заявляє, що Тайвань є однією з провінцій і не має права на повноцінні міжнародні зв’язки з іншими державами.

Нагадаємо, що Тайванем керує уряд Республіки Китай (контролює лише острів Тайвань і ряд дрібних островів), але на острів також претендує уряд Китайської Народної Республіки.

Окт 20, 2020Христина Качарай

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…