• Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Войти
Регистрация


Олег Кищук і ГО "Стоп Фальсифікація" вимагає допомоги Європарламенту у справі захисту чесності українських виборів

  • Среда, 13 марта 2019 14:07
Депутат Київської обласної ради Олег Кищук, засновник громадської організації «Стоп Фальсифікація», провів акцію під стінами Європейського парламенту у Страсбурзі 12 березня. Подібна ініціатива обґрунтована тим, що через військовий конфлікт на сході України та загальне падіння економіки, призвело до істотного падіння рівня доходів населення. Це призводить
до того, що українці готові продавати свої голоси за мізерну ціну у 1000 гривень, чим користуються олігархічні клани, які тримають під своїм контролем ключові галузі економіки України. Для цього на місцях формуються сітки агітаторів які мають набрати на вибори безлімітну кількість спостерігачів, що по-суті є системою непрямого підкупу виборців.

Влада використовує адміністративний ресурс шляхом тиску на регіональні еліти, яким обіцяють продовження повноважень в разі мобілізації та активного залучення до виборців електорату. У виправних колоніях, школах, державних підприємствах робітників під загрозою звільнення змушують віддавати голос відповідно до партійної належності керівництва.

Подібна практика нівелює інститути демократії та громадянського суспільства на розбудову яких Європа витратила і продовжує витрачати великі кошти.

Тому задля продовження просування в бік євроінтеграції європейська спільнота має допомогти забезпечити проведення прозорих виборів в Україні шляхом направлення свого представника на вибори в Україну, вважає Олег Кищук.

Також сам депутат і представники ГО «Стоп Фальсифікація» попросили не тільки звернути увагу на факти підкупу виборців, але і публічно засудити таку практику, яка знаходиться на озброєнні українських політиків. Пропозиція направити своїх спостерігачів, переслідує також мету перейняття місцевими активістами досвіду європейських колег і розробки на основі вже існуючої системи ГО «Стоп Фальсифікація» загального моніторингу та фіксації фактів підкупу виборців.

Мы используем файлы cookie для улучшения нашего веб-сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы даете согласие на использование файлов cookie. More details…